DOKUZ DAKİKA UZATTIĞI MAÇI 4. DAKİKASINDA BİTİREN HAKEM, FUTBOLCULARI SOYUNMA ODASINDAN ÇAĞIRDI

Gaziantep Futbol Kulübü ile Kasımpaşa Spor arasında oynanan Süper Lig karşılaşmasında, tamamlanan maçta 9 dakika uzatma kararı veren hakem Halis Özkahya, uzatmanın 4. Dakikasında maçı bitirdi. Hakem Özkahya, daha sonra soyunma odasından geri çağırdığı futbolcuları 5 dakika daha oynattı.

Süper Lig’in 12. haftasında; Gaziantep Futbol Kulübü, sahasında Kasımpaşa’yı ağırladı. Gaziantep Kalyon Stad’ında oynanan karşılaşmada ev sahibi Gaziantep Futbol Kulübü, Joao Figueiredo ve Steven Caulker’ın golleri ile sahadan 2-0 galip ayrıldı.

Hakem Halis Özkahya, maçın bitimine kısa bir süre kala 9 dakika uzatma verdi. Buna karşın, uzatmanın 4. dakikasında bitiş düdüğünü çaldı. Takımlar soyunma odasına gitti, seyirciler ve basın mensupları da sahayı terk etti.

Ancak bir süre sonra hakem Halis Özkahya, oynanmayan 5 dakika için takımları tekrar sahaya çağırdı. Futbolcular soyunma odasından döndü ve oynanmayan 5 dakikayı oynadı. Bu 5 dakikada da gol olmayınca, maç; Gaziantep FK’nın 2-0’lık galibiyeti ile sona erdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.