Kurumsal

VİZYONUMUZ

Milli Birlik ve Beraberlik duyguları içinde Vatanın Bölünmez Bütünlüğünü önemseyen anlayışıyla; Türkiye’nin en çok seyredilen, konuşulan Televizyon Kanalı olmak, Yayın çizgisinden ödün vermeden tarafsız yayın politikası ile ilerlemektir.
MİSYON
Her kitleye hitap eden objektif yayın anlayışıyla Türkiye’deki Medya anlayışında Kaliteyi Yükseltmek, Deneyimli ve Vizyoner kadrosuyla Televizyon Yayıncılığına yeni, heyecan verici bir soluk kazandırmaktır.
YAYIN İLKELERİMİZ

I. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yasalarla belirlemiş olduğu kriterler ve yayın ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını devam ettirmek.
II. Anayasanın sözüne ve ruhuna bağlı olmak; Devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, Milli Egemenliği, Cumhuriyeti, Kamu Düzenini, Genel Asayişi, Kamu Yararını korumak ve kollamak.
III. Milli Kültürümüzün geçmiş ve bugünkü değerleri tanıtılırken Halkın bu değerleri benimseyip sahip çıkmasına, geliştirmesine yardımcı olmak.
IV. Kişiler ve kuruluşları eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliği taşıyan ifadelere yer vermemek.
V. Soruşturulması Gazetecilik ve Televizyon Yayıncılığı imkânları içinde bulunan haberler, soruşturulmaksızın veya doğruluğuna emin olmaksızın yayınlamamak.
VI. Türk Milli Eğitiminin temel görüş, amaç ve ilkelerine uymak.
VII. Kolayca anlaşılabilir doğru, temiz ve güzel bir Türkçe dilini kullanmak.
VIII. Şiddet ve zorbalığı özendirici insani değerleri incitici yayın yapmaktan kaçınmak.