Teknoloji şirketi Huawei’den meraklılarının beklediği o haber geldi. Huawei FreeBuds 6i’nin tüm özellikleri tanıtıldı. Şirketin son model yeni kulaklıkları hayranlarını şimdiden heyecanlandırıyor.

Çinli teknoloji şirketi Huawei, yeni kablosuzluk kulaklığının tanıtımını yaptı. Huawei Freebuds 6i, yapılan tanıtım ardından teknoloji meraklıları arasında gündeme otururken, kulaklığın özellikleri de beğeni topladı.

Kulaklık, Hi-Res Audio Wireless desteği, Smart ANC 3.0, gelişmiş bağlantı özellikleri ve 35 saate varan pil ömrü ile kullanıcılara sunuluyor.

35 SAATE KADAR DEV PİL ÖMRÜ!

Kulaklıkla ilgili teknoloji meraklılarını heyecanlandıran en önemli özellik 35 saate varan pil ömrü olurken, Huawei FreeBuds 6i FreeBuds 5i ile benzer özellikler de gösteriyor. Şirket, FreeBuds 5i ile benzer özelliklerin yanı sıra daha iyi bir kullanıcı deneyimi için FreeBuds 6i’ye çeşitli iyileştirmeler de sunuyor.

FreeBuds 6i, kendinden önceki modele göre 11 mm dinamik sürücülere sahip. Bu sürücüler, dörtlü mıknatıs teknolojisini de destekliyor. Kulaklık, akıllı Dinamik Aktif Gürültü Önleme (ANC) 3.0 özelliğini de barındırıyor ancak bu özellik açıldığında pil ömrü 20 saate düşüyor.

HIZLI ŞARJ DESTEĞİ!

Kulaklıkta hızlı şarj desteği de bulunuyor ve 10 dakika şarjla 4 saate kadar kullanım sağlanıyor. FreeBuds 6i’de her bir kulaklık için FreeBuds 5i’ye göre yüzde 50 daha yüksek sinyal gürültü oranına sahip 3 mikrofonlu sistem bulunuyor. Bu özellik sayesinde gürültü engelleme sistemi çok daha verimli çalışırken, aramalar sırasında rahatsız edici sesleri ortadan kaldırmak amacıyla normal ses ile diğer sesleri ayırt etmek için derin sinir ağı (DNN) algoritması da kullanıcılara sunuluyor. Öte yandan FreeBuds 6i, 14Hz ile 40Hz arasında güçlü bir bas sunuyor.

Şirket, FreeBuds 6i’nin diğer özelliklerini ise şu şekilde sıraladı;

Cilt dostu silikon uçlar,

Dinamik EQ, Arama & Aktif gürültü engelleme, Şeffaflık modu,

55 mAh (kulaklık), 510 mAh (şarj kutusu),

35 saate kadar (şarj kutusuyla),

Basarak, kaydırma, dokunma,

Bluetooth 5.3 (pop-up pair desteği),

Kızılötesi sensör, Hall sensörü, Dokunmatik sensör,

IP54 sertifikası,

Beyaz, mor, siyah renk seçenekleri.

Huawei tarafından yapılan tanıtım ardından teknoloji meraklıları heyecanla FreeBuds 6i için geri sayıma başladı.

Son model teknolojik özellikleriyle Huawei FreeBuds 6i, kablosuz kulaklık sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Daha Fazlası

+ Yorum Yok

Yorum ekle