MUHARREM İNCE İTTİFAK KAPILARINI KAPATTI

 

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce düzenlediği basın toplantısında partisinin yerel seçimlerle alakalı yol haritasını anlattı. CHP ile devam eden müzakere görüşmelerinin sonuç vermediğini aktaran İnce İttifak kapılarını kapattı. CHP’ye “Bunlar her gün demleniyor, ittifak kurmam mümkün değil” diyerek sert eleştirilerde bulundu. CHP’li Sevigen’in İBB Adayı mı sorusunada yanıt geldi

 

 

MEMLEKET PARTİSİ’NİN SEÇİM YOL HARİTASI

Muharrem İnce düzenlediği basın açıklamasından öne çıkan mesajlar:

  • Bizim Dersim diye bir vilayetimiz yoktur. Dersim bir bölgenin adıdır, ilimizin adı Tunceli’dir. Kamer Genç bile Dersim demiyordu. Şeyh Sait bir vatan haindir. Atatürk, Nutuk’ta da böyle demiştir.
  • İsveç’in NATO’ya dönüşüne evet oyu vermezdim. İsveç teröre desteğini kesti mi? AKP verebilir, emperyalistlerle kucak kucağa olmuş. CHP sana ne oluyor da evet diyorsun?
  • Her gördüğün eli öpersen Memleket Partisi yanına gelmez. “Ön seçim namus sözümdür” deyip adayları arkadaşın belirlerse inandırıcı olamazsın.
  • Yolumuz Atatürk’ün yoludur. Yolumuz kısır ittifakların dışındaki 3. yoldur. Memleket Partisi gençlerin en fazla tercih ettiği partidir. Bu ilgi giderek büyüyecektir. Memleket Partisi olarak kısıtlı imkanlarımızla girebileceğimiz her yerde seçime girip alabileceğimiz kadar belediyeyi safımıza katmak istiyoruz. Güneş ufuktan mutlaka doğacka, yürüyelim arkadaşlar diyoruz.

 

“İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HAFTAYA AÇIKLANACAK”

  • “Şu anda İstanbul’da 3 aday adayımız var. Önümüzdeki hafta karar verip bir arkadaşımızı atayacağız. Mehmet Sevigen 3 kişiden biri.” Dedi.

Daha Fazlası

+ Yorum Yok

Yorum ekle