Cumhuriyet ve Adalet Partisi (CAP) Genel Başkanı Ahmet Sevim ve Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı İrfan Uzun, emekli vatandaşların yaşadığı ekonomik sıkıntılar ve hayat mücadelelerine dikkat çekmek amacıyla ‘Hayatta Kalma Yürüyüşü’nü başlattı.

13 Mayıs 2024 Pazartesi, saat 10.00’da İstanbul Kartal Otobüs Durağı’ndan başlayan yürüyüş, Ankara’da bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde son bulacak. Emeklilerin sesini duyurmak ve hayat mücadelelerini dile getirmek için başlatılan farkındalık yürüyüşü, CAP Genel Başkanı Ahmet Sevim ve Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı İrfan Uzun ile partilerinin temsilcileri tarafından gerçekleştiriliyor.

”BİZLERİ DESTEKLEYECEĞİNİZDEN HİÇ ŞÜPHEM YOKTUR” 

Konuyla ilgili CAP Genel Başkanı Sevim tarafından yapılan yazılı açıklamada, emeklilerin haklarını almak ve tekrardan yaşam şartlarını iyileştirmek için başlattıkları ‘Hayatta Kalma Yürüyüşü’ne tüm vatandaşların davetli olduğu belirtilirken, emeklilerin yürüyüşü destekleyeceklerinden şüphelerinin olmadığı da ifade edildi.

Sevim tarafından yapılan yazılı açıklama şu şekilde:

”Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı İrfan Uzun ile emeklilerimizin hayatla mücadelesine destek olmak, emeklilerimizin sesi olmak için 13.05.2024 tarihinde saat 10:00 itibariyle Kartal Otobüs Durağı’ndan başlayıp Ankara’da bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde sonlandıracağımız, emeklilerimiz adına ‘’ Hayatta Kalma Yürüyüşü’’müze tüm vatandaşlarımız davetlidir. Haklarınızı almak, tekrardan yaşam kolaylığınızı sağlamak için çıktığımız bu yolda dualarınızla bizleri destekleyeceğinizden hiç şüphem yoktur.”

Daha Fazlası

+ Yorum Yok

Yorum ekle